Felvételi feladatlapok

A középiskolai felvételi feladatlapok magyar nyelvből a megfelelő gombra kattintva érhetők el.

8 osztályos gimnázium magyar nyelv

A középiskolai felvételi feladatlapok matematikából a megfelelő gombra kattintva érhetők el.

8 osztályos gimnázium matematika
6 osztályos gimnázium magyar nyelv
6 osztályos gimnázium matematika
4 osztályos gimnázium magyar nyelv
4 osztályos gimnázium matematika
Amit a középiskolai felvételi előkészítő tanfolyamainkról tudnod kell…

8, 6 és 4 osztályos középiskolai felvételi előkészítő tanfolyamokat szervezünk. A képzéseket 4. , 6. , 7. és 8. osztályos tanulók részére szervezzük. A középiskolai felvételi előkészítő tanfolyamon a gyerekek a tanáraink tapasztalatai alapján egyedi feladatokkal készülnek fel az írásbeli és a szóbeli középiskolai felvételi vizsgára. A 8, 6 és 4 osztályos középiskolai felvételi előkészítő tanfolyam írásbeli része összesen 14 alkalomból áll. A 8. és a 14. alkalmon írásbeli tesztet töltenek ki a gyerekek. A szóbeli felvételi tanfolyam 4 alkalom, az utolsó alkalommal a gyerekek a középiskolai felvételi vizsgához hasonló szóbeli vizsgát tesznek, számukra idegen tanárok előtt.

Küszöbön a gimnáziumi felvételi és még nem találtad meg a megfelelő felvételi előkészítőt?

Jó lenne, ha a te gyermekedet is egy tapasztalt tanári gárda készítené fel a sikeres középiskolai felvételire?

Tudtad, hogy a felvételi 8 osztályos gimnáziumba egyre népszerűbb, mert egyre több szülő választja ezt a megoldást, a hagyományos általános iskola felső tagozata helyett?

Akár 8, 6 vagy 4 osztályos középiskolai felvételire készültök, nálunk a legjobb helyen jártok.
Miért?
Azért, mert nálunk, a Középiskolai Felvételi Előkészítőben minden körülmények között zavartalanul készülhetnek a gyerekek az előttük álló megmérettetésre. Még egy esetleges karantén esetén is, hiszen a felvételiket akkor is megtartják, ha újra bevezetik a digitális oktatást.