Szóbeli próbafelvételi csoportbeosztások

3. kerület


4. osztály
9 óra 30 perc Szécsi Donát (4. osztály)
9 óra 45 perc Dajka Kende (4. osztály)
10 óra Gráfel Bálint (4. osztály)
10 óra 15 perc Klauber Marcell (4. osztály)
10 óra 30 perc Székely Viktória Panka (4. osztály)
10 óra 45 perc Szemerédi Levente Zsolt (4. osztály)
11 óra Szécsi Jakab (4. osztály)
11 óra 15 perc Szántó Áron (4. osztály)
11 óra 30 perc Kiss Barnabás
11 óra 45 perc Órai Lola

6. osztály
9 óra 30 perc Majoros Lilla Karina
9 óra 45 perc Somogyvári Gergő
10 óra Erdélyi Bátor
10 óra 15 perc Maschek Vince
10 óra 30 perc Végh Flórián
10 óra 45perc Gelegonya Nóra
11 óra Pálinkás Lívia Csilla
11 óra 15 perc Smit Borka
11 óra 30 perc Tar Emma Erna
11 óra 45 perc Zhang Handing
12 óra Barta Emma
12 óra 15 perc Zöllner Keve

7-8. osztály
9 óra 30 perc Nagy-Szendrei Marcell (7. osztály)
9 óra 45 perc Tóth Nádja (7. osztály)
10 óra Krisztián Kiara (7. osztály)
10 óra 15 perc Lantos Bendegúz György
10 óra 30 perc Miklós Lilla
10 óra 45 perc Duca Sonia
11 óra Kiss Nadin
11 óra 15 perc Varga Miron Ádám
11 óra 30 perc Dajka Csenge (7. osztály)
11 óra 45 perc Jereb Leila Viktoria
12 óra Marosvölgyi Márk

4. kerület


4. osztály
9 óra 30 perc Xiao Manqin (4. osztály)
9 óra 45 perc Wang Shiyue (4. osztály)
10 óra Papp Luca (4. osztály)
10 óra 15 perc Pataki Laura (4. osztály)
10 óra 30 perc Katona Hanna Lili (4. osztály)
10 óra 45 perc Móra Rozi (4. osztály)
11 óra Kerekes Zsófia (4. osztály)
11 óra 15 perc Király Vanda Emma (4. osztály)
11 óra 30 perc Mezei Bence (6. osztály)
11 óra 45 perc Homonnai Attila (6. osztály)

6. osztály
9 óra 30 perc Barra Bendegúz Márton
9 óra 45 perc Kalatha Anna
10 óra Dobszai Jázmin
10 óra 15 perc Gergely Hanna
10 óra 30 perc Mereider Ákos
10 óra 45 perc Boros Petra
11 óra Luu Minh Benjámin
11 óra 15 perc Csizmazia Mihály
11 óra 30 perc Lábas Noel Dávid
11 óra 45 perc Bányai Blanka
12 óra Miskolczi Márk
12 óra 15 Nagy Gregor

7-8. osztály
9 óra 30 perc Szeltner János András
9 óra 40 perc Horváth-Bakó Liza
9 óra 50 perc Száraz Izabella
10 óra Széplaki Lilla
10 óra 10 perc Spisák Bence
10 óra 20 perc Horváth Lara
10 óra 30 perc Hintalan Zoé
10 óra 40 perc Dobosy Kristóf
10 óra 50 perc Terényi Dóra (7. osztály)
11 óra Szigetvári Szonja
11 óra 10 perc Némedi-Varga Abigél
11 óra 20 perc Offenbek György
11 óra 30 perc Orbán Bence
11 óra 40 perc Csontos Ágnes
11 óra 50 perc Jókuthy Hanna

8. osztály
9 óra 30 perc Lénárt Levente
9 óra 40 perc Szakács Marcell
9 óra 50 perc Csalló Lilla
10 óra Varga Armand Dominik
10 óra 10 perc Ferentz Nóra
10 óra 20 perc Csapó Emma
10óra 30 perc Gadnai Martin
10 óra 40 perc Gáborik Attila Imre
10 óra 50perc Pintér Balázs Tamás
11 óra Boros Nándor
11 óra 10 perc Homonnai Szabolcs
11 óra 20 perc Gál Péter
11 óra 30 perc Molnár Csenge
11 óra 40 perc Kun Jázmin
11 óra 50 perc Kovács Dorina

11. kerület


4A. osztály
9 óra 30 perc Erdélyi-Bérci Balázs
9 óra 40 perc Mezősi Boldizsár
9 óra 50 perc Turcsányi Flóra
10 óra Buda-Farkas Ádám
10 óra 10 perc Polyák Noémi
10 óra 20 perc Barnóczki Bálint
10 óra 30 perc Hegyi Blanka
10 óra 40 perc Menczel Krisztián Márk
10 óra 50 perc Csatári Lili
11 óra Miss Panka
11 óra 10 perc Tomschitz Máté
11 óra 20 perc Győr Léna Brigitta
11 óra 30 perc Dávid Csenge
11 óra 40 perc Huszár Janka
11 óra 50 Faggyas Máté
12 óra Horony Stefi
12 óra 10 Balaton Eszter

4B. osztály
9 óra 30 perc Pető-Nagy Gábor
9 óra 40 perc Csók Csaba
9 óra 50 perc Kovács Dániel
10 óra Gerse Károly
10 óra 10 perc Nádas Róza
10 óra 20 perc Gál Blanka
10 óra 30 perc Pataki-Nagy Panka
10 óra 40 perc Vályi Bardó
10 óra 50 perc Király Mátyás Ágoston
11 óra Somogyi Szabolcs
11 óra 10 perc Kalapács Péter
11 óra 20 perc Manninger-Bohn Huba
11 óra 30 perc Nagy Sebestyén Attila
11 óra 40 perc Baksai László Alex
11 óra 50 Altai Zsófia

6A. osztály
9 óra 30 perc Fritúz Balázs
9 óra 45 perc Buchta Marcell
10 óra Bitai-Balykó Brigitta
10 óra 15 perc Csajbók Zénó
10 óra 30 perc Földes Marcell
10 óra 45 perc Berényi Bernadett
11 óra Pető Nagy Zsombor
11 óra 15 perc Csizmadia Levente
11 óra 30 perc Vas Bertalan Zsombor
11 óra 45 perc Szabó Kincső
12 óra Szabó Szabolcs (7. osztály)
12 óra 15 perc Kertész Örs Zsolt (7. osztály)

6B. osztály
9 óra 30 perc Juhász Flóra Patrícia
9 óra 45 perc Szabó Réka
10 óra Gallai Hanna
10 óra 15 perc Neményi Zita
10 óra 30 perc Mező József Levente
10 óra 45 perc Virág Barabás László
11 óra De Panfilis Loránd
11 óra 15 perc Mundruczó Ákos
11 óra 30 perc Hartmann Hunor
11 óra 45 perc Szesztai Dalma
12 óra Erlich Dóra (8. osztály)

8A. osztály
9 óra 30 perc Reiner Dóra
9 óra 45 perc Jaramani Sham Noémi
10 óra Szelényi Konrád
10 óra 15 perc Csecsődi Alexandra
10 óra 30 perc Péter Janka
10 óra 45 perc Vida Lilla
11 óra Geiszt Annamária
11 óra 15 perc Sipos Koppány Dániel
11 óra 30 perc Bőti Zita
11 óra 45 perc Kasza Attila
12 óra Márton-Karsa Lilla
12 óra 15 perc Penz Anna

7-8. osztály
9 óra 30 perc Benkő Linett
9 óra 45 perc Nagy Gergely
10 óra Bartal Levente
10 óra 15 perc Molnár Botond
10 óra 30 perc Balázs Mira
10 óra 45 perc Vasvári Ármin
11 óra László Vivien Alíz
11 óra 15 perc Biszak-Nagy Renáta
11 óra 30 perc Kocsis Péter Márton
11 óra 45 perc Schindler Borbála
12 óra Sitkei Csongor Tamás
12 óra 15 perc Nyikos Fábián

14. kerület


4-6. osztály
9 óra 30 perc Theil-Czeglédy Vendel (4. osztály)
9 óra 45 perc Maksa Domonkos (4. osztály)
10 óra Kulcsár Zsófia (4. osztály)
10 óra 15 perc Hinkó Gerda (4. osztály)
10 óra 30 perc Csörgei Hanna
10 óra 45 perc Vraskó Luca
11 óra Köteles Laura
11 óra 15 perc Maksa Lóránt
11 óra 30 perc Fábián Liza
11 óra 45 perc Koncsek Balázs
12 óra Tari-Csirmaz Erik
12 óra 10 perc Nagy-Huszti Ádám
12 óra 20 perc Ujvári Jázmin (8. osztály)
12 óra 30 perc Bánki-Horváth Boglárka

7-8. osztály
9 óra 30 perc Kovács Zétény (7. osztály)
9 óra 40 perc Puzko-Smith Ferdinand
9 óra 50 perc Sinka Zoltán
10 óra Szőke Tünde (Tímea)
10 óra 10 perc Huang Chen Xi
10 óra 20 perc Muszti Róza
10 óra 30 perc Muszti Vince
10 óra 40 perc Kondor Bence
10 óra 50 perc Kozári Sarolta
11 óra Légár Alma Rita
11 óra 10 perc Torma Bence
11 óra 20 perc Lukács Réka
11 óra 30 perc Fügedi Zalán Levente
11 óra 40 perc Török Csongor
11 óra 50 Kóródi Eszter
12 óra Török Flóra Margit
12 óra 10 Földesi Csenge Jázmin
12 óra 20 Darmstadter Dóra

17. kerület


4-6. osztály
9 óra 30 perc Simon Martin (4. osztály)
9 óra 40 perc Szabó Nándor Attila (4. osztály)
9 óra 50 perc Finfera Dorottya (4. osztály)
10 óra Balogh Benett (4. osztály)
10 óra 10 perc Fent Panna (4. osztály)
10 óra 20 perc Balázs-Szabó Anna (4. osztály)
10 óra 30 perc Baranyi Máté (4. osztály)
10 óra 40 perc Lázár Kinga (4. osztály)
10 óra 50 perc Kiss Zita Napsugár
11 óra Pap Odett
11 óra 10 perc Patyi Panna Boglárka
11 óra 20 perc Kiss Domos Sándor
11 óra 30 perc Pernyeszi-Diab Emili
11 óra 40 perc Vágó-Wieland Flóra Zita
11 óra 50 Bachstetter Anna
12 óra Gráf Maja
12 óra 10 Misinszki Ádám
12 óra 20 Szabó Lili (8. osztály)

7-8. osztály
9 óra 30 perc Szakál Nóra
9 óra 40 perc Kürti Mira
9 óra 50 perc Rencsik Anna Dorottya
10 óra Merka Tamás
10 óra 10 perc Ujváry Zoé Kata
10 óra 20 perc Gondos Máté Gergő
10 óra 30 perc Gulyás Zsófia
10 óra 40 perc Papp Dóra
10 óra 50 perc Nagy Dávid
11 óra Mocan Máté
11 óra 10 perc Sebők Nikolette Ashley
11 óra 20 perc Herczegh Olivér
11 óra 30 perc Keresztes Kornél
11 óra 40 perc Berta Lilla
11 óra 50 Máté Borbála
12 óra Bodzsár Léna
12 óra 10 Boruta Ádám György
12 óra 20 Barkóczi Csenge

20. kerület


4-6. osztály
9 óra 30 perc Lengyel Bercel Vid (4. osztály)
9 óra 45 perc Gyurina Zorka Nikolett (4. osztály)
10 óra Makuk Dóra (4. osztály)
10 óra 15 perc Vidra Nóra (4. osztály)
10 óra 30 perc Xie Yien (4. osztály)
10 óra 45 perc Borsos Sára (4. osztály)
11 óra Zsíros Zsombor Gábor (4. osztály)
11 óra 15 perc Vincze Anna Ildikó (4. osztály)
11 óra 30 perc Lengyel Enikő
11 óra 45 perc Mudri Marcell
11 óra 55 perc Sztancsik Levente (4. osztály)

7-8. osztály
9 óra 30 perc Kara Jázmin Hanna
9 óra 45 perc Kardos Bianka
10 óra Révész Dániel
10 óra 15 perc Kovács Kenéz Attila
10 óra 30 perc Lénárt Szabolcs Dávid
10 óra 45 perc Balázs Dominik Ádám
11 óra Pataki Zeline Tímea
11 óra 15 perc Horváth Linda
11 óra 30 perc Pákozdi Zsófia
11 óra 45 perc Mudri Máté
11 óra 55 perc Somogyi Emma
12 óra 05 perc Venter Lilla Gabriella
12 óra 15 perc Szabó Linetta

Online


4-6. osztály
9 óra 30 perc Melegh Olívia Katalin
9 óra 40 perc Kurcsics Nóra
9 óra 50 perc Varga Bence
10 óra Szabó Kristóf Péter
10 óra 10 perc Hefinger Endre
10 óra 20 perc Tóth Piroska
10 óra 30 perc Farkas Nándor
10 óra 40 perc Rózsa Miksa
10 óra 50 perc Szécsi Jakab
11 óra Lapis Balázs
11 óra 10 perc Széll Letícia
11 óra 20 perc Süket Szabolcs
11 óra 30 perc Jeles Abigél
11 óra 40 perc Mészáros Maja
11 óra 50 Pálinkás Lívia
12 óra Mallinger Huba
12 óra 10 Szekeres Alina Zoé
12 óra 20 Sas Zsófia Szilvia
11 óra 10 perc Dalia Dalma
11 óra 10 perc Butor Blanka
11 óra 10 perc Győr Léna
11 óra 10 perc Borsos Ágota Klára

7-8. osztály (első csoport)
9 óra 30 perc Acsády-Babó Anna
9 óra 40 perc Bata Réka
9 óra 50 perc Csapó Ádám
10 óra Dalnoki Hanna
10 óra 10 perc Dayoub Mira
10 óra 20 perc Farkas Benedek
10 óra 30 perc Gécs Balázs
10 óra 40 perc Horváth Zsuzska
10 óra 50 perc Hunya Zente
11 óra Kiss Kende
11 óra 10 perc Koós Martin
11 óra 20 perc Kurucz Krisztina Csillag
11 óra 30 perc Marosvölgyi Márk
11 óra 40 perc Molnár Blanka
11 óra 50 Molnár Gergő
12 óra Makkos Róbert (4-6. osztály)
12 óra 10 Varga Dénes (4-6. osztály)
12 óra 20 Kocsis Brendon (4-6. osztály)
12 óra 30 Gyémánt Kálmán Bendegúz (4-6. osztály)
12 óra 40 Szedmák György (4-6. osztály)
12 óra 50 Pető-Nagy Zsombor (4-6. osztály)
13 óra Kelemen Luca (4-6. osztály)
13 óra 10 perc Kok Marcell Gyula (4-6. osztály)

7-8. osztály (második csoport)
9 óra 30 perc Répássy Fanni
9 óra 45 perc Schmidt Boglárka
10 óra Sipos Fruzsina
10 óra 15 perc Szabó Zsófia
10 óra 30 perc Tóth Vivien
10 óra 45 perc Nagy-Scholcz Zsófia
11 óra Pálfi Anna Mária
11 óra 15 perc Papp Ádám László
11 óra 30 perc Pethes Zoe
11 óra 45 perc Piróth Petra
12 óra Rapi Miklós Tóbiás
12 óra 15 perc Szabó Bálint
12 óra 30 perc Szabó Gréta
12 óra 45 perc Vajda Balázs
13 óra Tóth Márk