Budapesti gimnáziumok és szakgimnáziumok

Nyolcévfolyamos gimnáziumok bemutatkozása
Hatévfolyamos gimnáziumok bemutatkozása
Négyévfolyamos gimnáziumok bemutatkozása
Budapesti szakgimnáziumok bemutatkozása

Négyévfolyamos gimnáziumok bemutatkozása

I. kerület
Kosztolányi Dezső Gimnázium
Petőfi Sándor Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Szent Gellért Katolikus Gimnázium


II. kerület
Baár-Madas Református Gimnázium
Budenz József Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Csík Ferenc Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Klebelsberg Kuno Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Kodály Zoltán Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Móricz Zsigmond Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Szent Angéla Ferences Gimnázium
Szabó Lőrinc Gimnázium két tannyelvű nyelvi előkészítő 0. osztály
Than Károly Ökoiskola Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály


III. kerület
Alternatív Közgazdasági Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Árpád Gimnázium
Kerék Általános Iskola és Gimnázium
Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium két tannyelvű
Óbudai Gimnázium
Pázmány Péter Gimnázium
Veres Péter Gimnázium


IV. kerület
Babits Mihály Gimnázium
Bródy Imre Gimnázium
Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium
Könyves Kálmán Gimnázium


V. kerület
Budapesti Ward Mária Gimnázium
Deák Téri Evangélikus Gimnázium
ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium
Eötvös József Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Szemere Bertalan Ált. Isk. és Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Piarista Gimnázium
Veres Pálné Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Xántus János Idegenforgalmi Gyakorló Középiskola két tannyelvű


VI. kerület
Kölcsey Ferenc Gimnázium két tannyelvű nyelvi előkészítő 0. osztály
Szinyei Merse Pál Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály

VII. kerület
Fasori Evangélikus Gimnáium
Madách Imre Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Alsóerdősori Általános Iskola és Gimnázium


VIII. kerület
Fazekas Mihály Gimnázium
Vörösmarty Mihály Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Lakatos Menyhért Általános Iskola és Gimnázium


IX. kerület
Leövey Klára Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Szent-Györgyi Albert Ált. Isk. és Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Ferencvárosi Sportiskola nyelvi előkészítő 0. osztály
Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Közgazdasági Politechnikum nyelvi előkészítő 0. osztály
Patrona Hungariae Gimnázium


X. kerület
Bornemissza Péter Gimnázium
Szent László Gimnázium két tannyelvű nyelvi előkészítő 0. osztály
Zrínyi Miklós Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály


XI. kerület
BME Két Tanítási Nyelvű Gimnázium két tannyelvű
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
József Attila Gimnázium
Szent Margit Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Újbudai Széchenyi István Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály


XII. kerület
Arany János Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Budai Középiskola két tannyelvű nyelvi előkészítő 0. osztály
Tamási Áron Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Városmajori Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály


XIII. kerület
Berzsenyi Dániel Gimnázium
Ady Endre Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály

XIV. kerület
Álmos Vezér Gimnázium
Horvát Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Szent István Gimnázium
Teleki Blanka Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály

XV. kerület
Dózsa György Gimnázium
Kontyfa Középiskola nyelvi előkészítő 0. osztály


XVI. kerület
Corvin Mátyás Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Szerb Antal Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Táncsics Mihály Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály

XVII. kerület
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály

XVIII. kerület

Karinthy Frigyes Gimnázium két tannyelvű
Sztehlo Gábor Evangélikus Gimnázium
Vörösmarty Mihály Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály


XIX. kerület
Károlyi Mihály Gimnázium két tannyelvű
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály


XX. kerület
Kossuth Lajos Gimnázium két tannyelvű nyelvi előkészítő 0. osztály
Nagy László Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály
Német Nemzetiségi Gimnázium két tannyelvű


XXI. kerület
Jedlik Ányos Gimnázium
Egressy Béni Zeneművészeti Szakközépiskola és Gimnázium


XXII. kerület
Budai Nagy Antal Gimnázium nyelvi előkészítő 0. osztály

Budapesti szakgimnáziumok bemutatkozása

I. kerület
Hunfalvy János Kéttannyelvű Külkereskedelmi és Közgazdasági Szakgimnázium
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola


II. kerület
Than Károly Szakgimnázium

III. kerület
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakképző Iskola
Bláthy Ottó Titusz Informatikai Szakgimnázium
Varga István Kereskedelmi, Közgazdasági Szakgimnázium


IV. kerület
Berzeviczy Gergely Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnázium
Kanizsay Dorottya Katolikus Középiskola
Kozma Lajos Faipari Szakgimnázium
Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakgimnázium


V. kerület
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Középiskola

VI. kerület
Keleti István Művészeti Szakgimnázium
Pesti Barnabás Élelmiszeripari Szakképző Iskola
Terézvárosi Kereskedelmi Szakgimnázium

VII. kerület
„oktOpus Multimedia” Szakközépiskola
Arany János Műszaki Szakgimnázium
Baross Imre Artistaképző
Erzsébetvárosi Szakgimnázium
II. Rákóczi Ferenc Közgazdasági Szakgimnázium
Vendéglátó, Idegenforgalmi és Kereskedelmi Középiskola


VIII. kerület
Bókay János Szakgimnázium
Budapesti Kézművesipari Szakgimnázium
Jelky András Iparművészeti Szakgimnázium
Leövey Klára Közgazdasági Szakgimnázium
Raoul Wallenberg Szakgimnázium
Schulek Frigyes Kéttannyelvű Építőipari Szakgimnázium
Szász Ferenc Kereskedelmi Szakgimnázium
Széchenyi István Kereskedelmi Szakgimnázium


IX. kerület
Fáy András Közlekedésgépészeti Műszaki Szakgimnázium
Gundel Károly Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakképző Iskola
Harsányi János Szakgimnázium
Jaschik Álmos Művészeti Szakgimnázium
Képző- és Iparművészeti Szakgimnázium
Közgazdasági Politechnikum
Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Szent István Közgazdasági Szakgimnázium
Szily Kálmán Műszaki Szakgimnázium
Teleki Blanka Közgazdasági Szakgimnázium


X. kerület
Bercsényi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola
Giorgio Perlasca Kereskedelmi, Vendéglátóipari Szakgimnázium
Keleti Károly Közgazdasági Szakgimnázium
Pataky István Fővárosi Gyakorló Híradásipari és Informatikai Szakgimnázium


XI. kerület
Mechatronikai Szakgimnázium
Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakgimnázium
Öveges József Szakgimnázium
Számalk-Szalézi Szakgimnázium


XII. kerület
Budai Középiskola

XIII. kerület
Bánki Donát Közlekedésgépészeti Szakgimnázium
Bolyai János Műszaki Szakgimnázium
Dobos C. József Vendéglátóipari Szakképző Iskola
Károlyi Mihály Kéttannyelvű Közgazdasági Szakgimnázium
Katona József Szakgimnázium
Magyar Hajózási Szakgimnázium
Modell Divatiskola Szakgimnázium
Verebély László Szakgimnázium


XIV. kerület
Budapest Táncművészeti Stúdió Szakgimnázium
Egressy Gábor Szakgimnázium
Európa 2000 Középiskola
Kaesz Gyula Faipari Szakgimnázium
Mozgásjavító Szakgimnázium
Neumann János Számítástechnikai Szakgimnázium
Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari Szakgimnázium
Wesselényi Miklós Műszaki Szakgimnázium
Ybl Miklós Építőipari Szakképző Iskola


XV. kerület
Bethlen Gábor Szakgimnázium
Innovációs Szakképző, Továbbképző Középiskola
Szépmíves Szakgimnázium


XVI. kerület
Csonka János Műszaki Szakgimnázium

XVII. kerület
Békésy György Szakgimnázium

XVIII. kerület
Pestszentlőrinci Közgazdasági és Informatikai Szakgimnázium
Pogány Frigyes Szakgimnázium


XIX. kerület
Ganz Ábrahám Kéttannyelvű Szakgimnázium
Semmelweis Ignác Szakgimnázium
Trefort Ágoston Kéttannyelvű Szakgimnázium


XX. kerület
Eötvös Loránd Szakgimnázium
Erzsébet Királyné Szépészeti Szakgimnázium
Nagy-Szivárvány Alapítvány Szakképző Iskolája
Pesterzsébeti Közgazdasági Szakgimnázium


XXI. kerület
Szamos Mátyás Szakgimnázium
Egressy Béni Zeneművészeti Középiskola
Fodor József Szakképző Iskola
Kossuth Lajos Kéttannyelvű Műszaki Szakgimnázium
Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnázium
Csete Balázs Közgazdasági Szakgimnázium


XXII. kerület
Soós István Borászati Szakképző Iskola

XXIII. kerület
Qualitas Középiskola